Kariera

Kariera w Devilu!

Chciałbyś wiedzieć dlaczego warto dla nas pracować? Na to pytanie najlepiej odpowiedzą członkowie zespołu Devila

 

Prezes Zarządu:

"Energią naszej organizacji są ludzie. To dzięki nim tworzymy produkt najwyższej jakości. Zatrudniając najlepszych, konsekwentnie osiągamy coraz ambitniejsze cele."

 

Adam Maliszewski, Kierownik Regionu:

"Tworzymy zespół. Każdy nasz współpracownik, niezależnie czy pełni obowiązki administracyjne, sprzedażowe, czy logistyczne, to bardzo ważne ogniwo w firmie, dzięki, któremu osiągamy codzienne sukcesy. Praca, często niełatwa, ale satysfakcjonująca, poprzez atmosferę, indywidualne zaangażowanie i dobre warunki jest już dla nas stylem życia."

 

Piotr Raszka, Lider Zespołu:

"Jest to praca dająca dużo samodzielności. Wynagrodzenie jest rozsądnie przemyślane. Do tej pracy doskonale nadają się ludzie ambitni i ci, którzy poszukują nowych wyzwań w życiu. Niesie ze sobą mozliwość rozwoju zawodowego i finansowego."

Artur Stanulewicz, Przedstawiciel Handlowy:

"Swoją przyszłość zawodową wiążę właśnie z Devil Energy. Ambitne, lecz osiągalne targety sprzedażowe pozwalają mi rozwijać się i osiągać ciekawe zarobki."

 

Kogo szukamy:

Szukamy zarówno osób młodych, jak i tych ze zdobytym doświadczeniem zawodowym. Interesują nas szczególnie osoby, które maja wyznaczone cele w zyciu i ambitnie podchodzą do realizacji swoich codziennych obowiązków. W naszym zespole doskonale odnajdą się pasjonaci swojej pracy, którzy chcą razem z nami budować organizację przełamującą dotychczas znane konwencje i standardy. Szczególnie docenimy ludzi z głową pełną pomysłów i kreatywnych rozwiązań.  Buduj z nami lepszą przyszłość dla siebie!

 

Jak aplikować:

przeglądaj naszą zakładkę "Aktualne oferty pracy" lub prześlij swoją aplikację koniecznie ze zdjęciem na adres: biuro@devilenergy.pl

 

Co Cię u nas czeka:

- dużo więcej niż w zwykłym miejscu pracy;

- stabilne zatrudnienie w polskiej firmie;

- indywidualne podejście do pracownika;

- niepowtarzalna atmosfera działania w młodym i energicznyym zespole;

- rozbudowany system profesjonalnych szkoleń i nietypowych wyjazdów integracyjnych;

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do osiąganych wyników i jakości wykonanych zadań;

- jasna ścieżka kariery zawodowej.Nie czekaj! Zacznij tworzyć świat Devila z nami!