Partnerzy handlowi

Drodzy Partnerzy!

Program Lojalnościowy DEVIL ENERGY to partnerski system współpracy opracowany specjalnie dla naszych stałych Klientów. Program dedykujemy wszystkim, którzy oprócz uzyskiwania wysokich wyników finansowych dzięki sprzedaży naszych produktów, chcą przy okazji otrzymywać mnóstwo interesujących nagród.

Dziękuję za współpracę i zachęcam do wybierania nagród!

Na czym polega udział w programie?

Przykład:
Za każde wydane 50 złotych netto 1 DEVILKÓW
(Np. kwota faktury 1000 PLN= 20 DEVILKÓW)

- DEVILKI są przyznawane za każde dokonane zamówienie- niezależnie od rodzaju zamawianego produktu;
- członkostwo w programie jest zupełnie bezpłatne i nie wiąże się z dodatkowymi, uciążliwymi czynnościami, takimi jak: konieczność wyrobienia karty członkowskiej, podawania numerów i haseł, zbierania kuponów rabatowych itp.


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


1. Wszyscy klienci dokonujący zakupów w naszej firmie zostają objęci programem.
2. Warunkiem przyznania i prawidłowego przeliczenia DEVILKÓW są jedynie faktury uregulowane.
3. Uregulowane faktury przeliczane są w następnym miesiącu kalendarzowym. Na ich podstawie sumowane są DEVILKI Klienta.
4. Informację o ilości aktualnie przyznanych Devilków można otrzymać wysyłając zapytanie e-mail na adres: nagrody@devil-energy.pl. Ważne, aby w zapytaniu wymienić imię, nazwisko oraz numer NIP firmy, która jest podawana na fakturach.
5. Program nie jest ograniczony czasowo, tzn. że DEVILKI uzyskane przez naszych Klientów nie będą zerowane po wybranym okresie.
6. Organizatorzy programu zastrzegają sobie prawo do zamiany proponowanej nagrody w przypadku wyczerpania zapasów na produkt o zbliżonej wartości i jakości.
7. Nagrody będą dostarczane Klientom w ciągu 21 dni, chyba, że zostanie podane inaczej. W indywidualnych przypadkach termin ten może zostać wydłużony, jednak zawsze po odpowiednim poinformowaniu Klienta o przyczynach przesunięcia dostawy.
8. Przyznawane nagrody są produktami nowymi jednak organizatorzy programu nie ponoszą odpowiedzialności związanej z uregulowaniami gwarancyjnymi wybranych produktów.

Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci są wyjątkowi. Powinni czuć komfort, przyjemność i wysoką jakość podczas dokonywania u nas zakupów, aby skoncentrować się wyłącznie na strategii prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa.